Meiega on teie äri turvalises kätes!

Pakume keeruline teenused, kelle eesmärk on korraldada ja kasutamise optimeerimine välisriigi äriühingute Eesti, Läti ja Küpros.

Meie eeliseks on praktiline kogemus töötavad ettevõtjad, kes esindavad eri majandusharudes ja keerulise toetada, jättes Balti riikide turul. Meie eesmärk on pikaajaline koostöö ja konkreetne Teie nõudmistele ideaalselt sobiv tulemus eesmärgid.

Me aitame klientidel saavutada oma rahalisi eesmärke ja edukalt lahendada organisatsioonilised küsimused, et pakkuda tõhusat nõu ettevõtjatele ja läbi meie professionaalne kogemusi.

Meie poolt pakutav kvaliteetne raamatupidamisteenus on kindlasti vajalik ettevõtetele, kes alles oma tegevust alustavad ning vajavad enam abi korrektse raamatupidamise tagamisel. Samas aga ka juba tegutsevate ettevõtete puhul on enamasti tõestamist leidnud, et igapäevaste teenuseprotsesside sisseostmine on efektiivne tegevuse suutlikkuse parandamise ja kulude kokkuhoiu meetod.

Usaldusliku suhte ja täieliku konfidentsiaalsuse

Enamik ettevõtte "LAND CONSULTING" kliendid välismaa ettevõtjad, kes on otsustanud laiendada oma tegevust väljapoole oma riigi piire. Meie peamine eesmärk on aidata ettevõtjatel arendada oma äri infrastruktuuri kaudu "LAND CONSULTING" teadmisi ja kogemusi, ja meie firma testitud partneritega.

Meie klientidele pakume terviklikku äri toetada ajal, kui nad olid vallutamas enda jaoks uuele turule – aidata registreerida ning korraldada äri, tegeleda dokumentide ja ühtlustada erinevate riigi-ja finantseerimisasutuste, samuti anda nõu, kuidas vähendada üldist ettevõtte kulud.

Meie klientideks meelitada tõhusaid investeeringuid, mis on seotud minimaalse riskiga, et oma äri stabiilsuse, juriidiline maksude optimeerimine, õigeaegse ja kvaliteetse raamatupidamis -, individuaalne lähenemine kvalifitseeritud personali ja teenused, suhtlemine, avalik-õiguslikud asutused ja ettevõtluskeskkond Eesti.