Firmast

LAND CONSULTING on paljude aastate kogemused finantsnõustamisalaseid teenuseid (corporate finance) teenuste Usaldusväärne ettevõte koostöövõrgustikuga Balti riikides, Põhja-Euroopas ja kaugemalgi. Firma eesmärk on pakkuda kiiret, paindlikku ja professionaalset, peamiselt ettevõtete ostu-müügi, vahendamise teenust.

LAND CONSULTING partnerid on suur kogemus keskmise suurusega ettevõtetele omakapitali investeeringute, ostu-müügi, nõustamise, äri -, kulude hindamise ja nõustamise tehinguid, mille tulemusel meil on häid kontakte ja koostöökogemus äri - ja finantsliidritega Eestis ja naaberturgudel. Firma on ka head kontaktid Põhjamaade ja Balti riikide valitsemine otseinvesteeringute.

"LAND CONSULTING”, mis on spetsialiseerunud keeruliste välismaa teenust, kasutades aega testi läbinud finantsasutuste ja kõige tõhusaid rahalisi vahendeid. Oma probleemid oleme kaasata kogenud professionaalsed juristid, auditorus, finansistus, panga töötajatele ja teistele valdkonna spetsialistidele.

Füüsilistele isikutele

KONSULTATSIOONID ALUSTAVALE JA TEGUTSEVALE ETTEVÕTJALE

Konsultatsioonid alustavale ja väikeettevõtjale toimuvad igas maakonnas. Konsultatsiooni aeg ja eesmärk tuleb eelnevalt konsultandiga kokku leppida. Broneeri aeg ettevõtluskonsultandi juurde ja saad abi enda ettevõtte alustamise ja arendamise osas.

ETTEVÕTLUSKOOLITUSED

Ettevõtte arendmine eeldab pidevat enesetäiendamist - korraldame koolitusi alustavatele ja tegutsevatele ettevõtjatele nii äriidee elluviimiseks, personalijuhtimiseks, ettevõtte turundamiseks jne. Koolitusi korraldavad kõik maakondlikud arenduskeskused, seega võimaldab see kõikidel huvilistel osaleda enda kodukoha lähedal ettevõtluskoolitustel.

MESSID

Messikülastuse eesmärk on viia ettevõtete esindajad tutvuma messiga ja seal pakutavate võimalustega.
Messikülastusega saavad ettevõtjad parema ülevaate erinevatel turgudel toimuvast ning saadud kogemused motiveerivad tegelema oma ettevõttes tootearendusega uutele turgudele sisenemiseks.
Innustame osalejaid otsima ja märkama võimalusi oma ekspordi kasvatamiseks. Loome ettevõtetele võimaluse viia end kurssi uute toodete ja tehnoloogiatega, millega tuleb konkureerida rahvusvahelisel turul. Messikülastustega luuakse eeldus eksporti toetava suhtlusvõrgustiku tekkimiseks Eesti ettevõtete seas.

Juriidilistele isikutele

Eelised

Võta ärianalüütika abil vastu strateegiliselt parimad otsused
Muudame äriandmete kogumise, analüüsi ja haldamise lihtsamaks, lihtsustades seeläbi Sinu ettevõtte äriliste otsuste langetamist.
Tihti pole juhid rahul saadava finantsalase informatsiooni sisu ja selle saamiseks kuluva ajaga. Meie saame Sind siinkohal aidata. Kutsu meid appi! Optimeerime Sinu finantssüsteemi, analüüsides Sinu olemasolevat finantssüsteemi, tuues välja selle kitsaskohad ja tehes ettepanekuid finantssüsteemi efektiivsemaks toimimiseks. Optimeeritud finantssüsteem on oluline ettevõtte konkurentsieelis. See võimaldab kokku hoida andmete töötlemisega seotud aega ja kulusid.

Sobilik igal juhtimistasandil

Informatsiooni terviklikkus – integreeritud andmed
Ärianalüütika teenuse raames kasutame juhtimistöölauda. See võimaldab integreerida andmed erinevatest allikatest, milleks võivad olla majandustarkvara, GPS lahendused, MS Exceli süsteemid, projektijuhtimise rakendused või mistahes muud ettevõtte ressursside planeerimise (ERP) süsteemid.

Võtke meiega ühendust

Teie sõnum on saadetud. Aitäh!